03 Eylül 2013 #1990822

TTNET Bağlantı Kesintileri Devam Ediyor!

Hala sorun şiddetiyle devam etmektedir. Ara ara kopmalar internet kesilmeleri ne biçim hizmet anlayamadım. TTNET Müşteri temsilcisi geri dönülecek diyor bir daha ses yok. İnternet bağlantım 2-3 gün kesildi. Ancak geri dönüşümüyle 1 haftayı buldu. Sonuç ne internet bağlantım var 7 mbits se çıktı. Ama arıza hayla giderilmedi. Ara ara kesilmeler ve 8 mbits hızı daha alamıyorum video bile zor izleniyor.


Sizin vereceğiniz hizmetin ben anlamadım. Ayrıca yapılamadığı takdirde denilen 10 TL'de
bakım ücreti kesilecekmiş faturadan biz hizmet alamıyoruz kesinlikle şikayetçiyim. Artık seneye bir eleman gönderirsiniz her şeyi yapabilen. Telefonla arıyorum kesilmelerin nedeni bile açıklanmıyor.

Umut 55 Okunma

Cevaplar

 • Umut31 Ekim 2013

  sorun yine çıktı nasıl hizmet bi anlamadım çıldıracağım vereceğiniz hizmetin ben varya. 60 tl ödüyoruz oda akşam internete girebilmek için 10 dakika giriyoruz 10 dakikdan sonra kesiliyor 5 dakika gelmesini bekliyoruz. Helal olsun çok iyi bir hizmet çileden çıktım sayenizde...

 • Umut31 Ekim 2013

  0 hiç menmun değilim ilgilenmiyorlar yapıyorlar 2-3 gün sonra yine bozuluyor

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Umut03 Eylül 2013

  arasam ne fayda bilgi filan verilmiyor diyorum arapça konuşmuyorum burda. Eleman göndereceğiz dediler benim istirahatim bitti görevim başladı daha eleman gelecek evde yok oldukmu biz geldik müşteri yoktu dersiniz müşteri memnuyeti sıfır. Gelen eleman işini bile bilmiyor heralde eksik yapıp gidiyor. 1 aya yaklaşıyor. Ben telefondada temsilciye dedim 1 aya varacak bu arızanın yapılması dedim aynıda çıktı. Ben burda hayla mağdurum

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön