12 Mart 2013

Ttnet Bağlantı Kesilmesi Yetmiyor Hızımızda Düşürülüyor!

Her ay şu bağlantılarınızın kesilmesinden bıktım Ttnet ve Türk Telekom aynı şey bağlantıların kesilmesi yetmiyor bide internet hızımız düşüyor sıradan bir siteyi açmak için 30 saniye 50 saniye arası bekliyorum siz bu işi Avrupa'dakiler gibi yapamıyorsunuz! Yabancı bir şirkete teslim edin ceketinizi alın çıkın gidin, yada kökten şirketi kapatın ayıptır, yazık tır o kadar para veriyoruz.


Nişanlımın cep telefonunun internet hızı benim Ttnetimle kafa tutacak duruma gelmiş neredeyse, sınırsız diye internet alıyoruz ortaya 50 gb kota muhabbeti çıkıyor ayıptır hiç sıkılmıyor musunuz siz böylemi büyük bir ülke olacaksınız?

Şaban 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön