03 Şubat 2014 #2272952

TTNET Bağlantı Kesilmesi

31 ocakta internetm kesildi. Ttnet'i arayıp kayıt baktım. Teknik ekipleri beni arayacaktı. 4 gündür internetim yok hala teknik ekibiniz beni arayacak.2 sokak yakınlar bana. Bütün işlerim yarım kaldı oyuna yatırdığım paralar da boşa gitti.

M 41 Okunma

Cevaplar

 • M07 Şubat 2014

  Benim internetim keslilecekse veya altyapı çalışması varsa kesmeden önce haber vermeliler açtıklarında da haber vermeliler kafalarına göre iş yapıyorlar.Kimsenin de ne yapıldığından haberi yok 4440375 de kimse ne olduğunu bilmiyor.Otomatik ses kaydı yapmışlar internetiniz 1 saat sonra gelicek diye 3 gün bekledik hala 1 saat çalışmanın tahmini bitiş süresi.İletişimi satan bir firmanın kullanmaktan bu kadar acz olması cok manidar.Altı üstü bi mesaj atsanız yeterdi çalışmamız var internetinz şu tarihlerde kesilecek diye veya arayın yani cok mu zor

 • M07 Şubat 2014

  1 hafta internet kullanamadım 30 saattte bitecek iş 4 günde bitti benim internetim ise 31.01 - 06.02 tarihleri arasında kesikti yani 1hafta kullanamadım interneti attıkları mesaj da standart mesaj neden kesildiğini veya niye bu kadar uzun sürdüğünü hala bilmiyorum Çagrı Merkezindekiler de bilmiyor ve hala beni arayacaklar

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön