18 Eylül 2013 #2016680

TTNET Bağlantı Kesilmesi!

TTNET hiçbir şekilde çalışma yapmıyor, bulunduğum yerde 30 40 abonesi olduğu halde her aboneden şikayet aldığı halde umursamıyor. Şahsi sorunum olsa bir kişi için uğraşılmaz diye düşünülebilir ama ortak sorun.


Elimde 10 adet abonenin dilekçesi var artık bir çözüme ulaşmazsa tüketici hizmetlerine başvuracağız, her gün bağlantı kopmasından bıktık. Paraya gelince hemen ödenmemiş faturanız bulunmaktadır mesajı geliyor, veremediğin hizmetten her ay parasını alıyor...

Salih 50 Okunma

Cevaplar

  • Salih04 Kasım 2013

    kontroller devam etmektedir cvb ı geleli 2 ay olmuş hiçbir kontrol yok bunlar oyalama taktiği oyalıyorsunuz hiçbir şekildede bilgi verilmedi bana 35 adet dilekçeyle basvurduk köy aboneleri olarak dilekçelere bile cvb verilmedi

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön