10 Şubat 2014 #2284181

TTNET Bağlantı Kesiliyor!

İnternet bağlantımız sürekli kopuyor 3-4 saniye sonra tekrar bağlanıyor ancak bu sorunu çözmüyor tabiki işin ilginç kısmı ise şöyle; 8 megabit olan İnternet hızını ücretini ödeyerek 16 megabite yükselttik sürekli olarak bağlantının kopmasını hemen geldiği için pek sorun etmiyordum 1 gün koptu ve bağlantı gelmedi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda sorunu hemen çözemediler teknik ekip inceledi 1 gün sonra bağlantı geldi teyit etmek için aradılar ve internetimin sürekli kesintisini, bunun sebebininde ikamet etiğimiz bölgenin alt yapısının 16 megabit hızı kaldırmadığı olduğunu söylediler, şimdi 8 iken 16 ya çıkartmak için yalvarırken alt yapıdan kimse bahsetmedi alt yapınız bozuksa sorumlusu biz miyiz?

Erhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön