27 Ocak 2014 #2254610

TTNET Bağlantı Kesiliyor!

TTNET müşteri hizmetleri ile 2 haftadır bağlantı kopukluğu ile ilgili görüşmekteyim. Onlarca kez arıza kaydı bıraktığım halde konu ile ilgili geri dönüş alamadım. Modemimi, bağlantı kablolarımı her şeyi değiştirdiğim halde 4 dk da bir kopma sorunu yaşadığım ve sorunun tamamen ttnet ekiplerinden birilerinin gelerek çözüleceği konusunda mutabakata vardık.


Günlerdir hiçbir ekip tarafıma yönlendirilmediği gibi bir de müşteri hizmetlerinden bilgi almak istediğimde böyle bir ekip yönlendirme kaydı göremediklerini söylüyorlar. Sorunu çözmek adına hiçbir girişimde bulunmadıkları ve 2 haftadır kullanamadığım internetin parasını ödemeyeceğim konusunda şikayetçiyim.

Filiz 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Filiz30 Ocak 2014

    TTNET personeli sikayetimle ilgili sorunun devam edip etmedigine yonelik arama yapmaktan baska bir sey yapmamistir. Hala sorunum devam etmekedir. Hicbir cozum uygulanmamistir.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön