17 Şubat 2015

TTNET Bağlantı Kesildi

88***600 No.lu TTNET abonesiyim. İnternetim durup dururken kesildi. 08/02 tarihinde arıza kaydı oluşturuldu. Ekipler gelmişler ve tesisatımla ilgili bir arıza olabileceğini bildirmişler. Evin içiyle ilgili sıkıntı varsa bunun ücrete tabi olduğu söylendi. Kabul ettim.


Randevu verilen tarihte de gelen giden olmadı. Halen internetim yok. İptal edeyim diyorum fakat iptal halinde 400 liraya yakın bir ceza ödemem gerektiği söyleniyor taahhüdüm den ötürü. Kısa zamanda çözüm sağlanmazsa hukuki süreç başlatacağım.

Fatih 1.455 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön