06 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Hızımı Yükseltmedi!

Ağustos ayında "ADİL" Kullanım Kotası yüzünden 3 mbite düşürülen bağlantı hızım, eylülün 6'sı oldu, kotam 20 gb oldu hala 8 mbite yükseltilecek! Hiç kimsenin umurunda değil. Ne ilginç ki fatura kesim tarihlerinde hiç gecikme olmuyor. İndirme miktarım 45 gb olunca yükseltirsiniz, 5 gb sonra tekrar düşürürsünüz, yapmadığınız birşey değil. Ne kadar "ADİL" değil mi TTNET?

Seçkin 98 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön