04 Eylül 2013
Yorum Yap
#1992610

TTNET Bağlantı Hızım İyice Düştü!

Farklı zamanlarda yapmış olduğum internet bağlantı hızımın tespiti sonucu 'Sözleşme' gereği 8 mb olan bağlantımın (mesafe ve altyapı hususları dahil edilmeden) sürekli olarak düştüğünü görmekteyim. Adil kullanım ilkesiyle yapılan düşürmeler dışında bağlantı hızlarım 4-5 mb'e kadar düşmektedir.


2 ay önce yapmış olduğum testlerde hızım 6-7 mb'a düşmüşken an itibariyle yaptığım testlerde bu hız iyice düşmüştür. TTNET yetkililerinden durum ile ilgili bir açıklama ve bu sorunun en kısa sürede çözülmesini beklemekteyim.

Can 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler