01 Nisan 2013 #1716963

Ttnet Bağlantı Hızım Çok Yavaşladı!

12.02.2013 tarihinde internetim bağlandı (NetLimitsiz 8 Mbit'e kadar). 28.03.2013 tarihine kadar hiç bir problem yoktu internetimin hızı konusunda. Ama Perşembe gününden bu yana internetimde sürekli kesintiler yaşadım. İnternet olduğunda da web sayfaları, ya geç açılıyor ya biraz daha geç açılıyor ya da hiç açılmıyordu. Bu durumu bildirdim. Sadece kesinti problemimi giderdiler. Şu anda hala bağlantı hızım çok düşük. Adil kota kullanım limitini de aşmış değilim.


Bu sorunun düzeltilmesini, internet hızımın (en azından) ilk kullandığım zamanlardaki gibi olmasını rica ediyorum.

Sait 20 Okunma

Cevaplar

  • Sait04 Nisan 2013

    Dün akşam müşteri hizmetlerini tekrar aradıktan sonra sorunum çözülmüştür. Teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön