07 Kasım 2015

TTNET Bağlantı Hızım Çok Yavaş

Aylık yaklaşık 70 TL'ye yakın ücret ödüyorum. İnternet hızım çok yavaş. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen bana şundan kaynaklanabilir gibi kesinlik bildirmeyen cümleler kullandılar. Modemden kaynaklanabilir dediler arıza kaydı oluşturalım ona ayrı ücret modem kurulumuna ayrı ücret alınır denildiği bende şubeye gideceğimi söyledim.


Şubedeki bayan çöm yardımcı oldu sağ olsun ama çözüme kavuşmadı değerli müşterimiz, arızanızla ilgili gerekli kontroller yapılmıştır. Sizi en kısa sure içinde bilgi vermek üzere arayacağız. Diye bir mesaj aldım ve evime gelip kontrol bile yapılmadı modeme bakılmadı sorunun aynı şekilde devam ediyor kapatmıyorum taahhütten dolayı.

Özge 140 Okunma

Cevaplar

  • Özge09 Kasım 2015

    Aylık yaklaşık 70 TL'ye yakın ücret ödüyorum. İnternet hızım çok yavaş. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen bana şundan kaynaklanabilir gibi kesinlik bildirmeyen cümleler kullandılar. Modemden kaynaklanabilir dediler arıza kaydı oluşturalım ona ayrı ücret modem kurulumuna ayrı ücret alınır denildiği bende şubeye gideceğimi söyledim. Şubedeki bayan çöm yardımcı oldu sağ olsun ama çözüme kavuşmadı değerli müşterimiz, arizanizla ilgili gerekli kontroller yapılmıştır. Sizi en kısa sure içinde bilgi vermek üzere arayacagiz. Diye bir mesaj aldım ve evime gelip kontrol bile yapılmadı modeme bakılmadı sorunun aynı şekilde devam ediyor Kapatamıyorum taahhütten dolayı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön