17 Eylül 2014

TTNET Bağlantı Hızım Çok Yavaş!

Yaklaşık 5-6 aydır TTNET kullanıyorum,zaten internet isteğim ile ilgili başvuru yaptıktan 42 gün sonra evime internet kuruldu.Halbuki İstanbul'un ticaret merkezlerinden biri olan Merter de oturuyorum,şuanda 20mbit kotası ödüyorum,ama 8mbit kullanıyorum.İnternetim geldikten 1-2 ay içinde fiber internet bağlanacağı söylendi maalesef ki 8bit devam.Adil kullanım kotamın 50gb olmasına rağmen her ayın 10 unda düzenli olarak-son 3 aydır- 8 mbit ten 3 mbit e düşürülmesi sözde kotayı aşmamdan dolayı. İlk 2 ay her gün film indirirken internetimi kullanırken aşmıyordu ben internetimi kullanmayı bıraktım yeni bir işe başladım ve düzenli olarak 3mbit kullanır oldum ve şuanda saatlerdir 50kb ile dosya indiriyorum.

Halil 225 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön