03 Ocak 2014

TTNET Bağlantı Hızım Çok Yavaş!

1 hafta önce nakil işlemi yaptırdım ve bugüne kadar toplamda 25 kere 444 0 375' i aradım. Hızımın düşük olması nedeniyle arıza kaydı bıraktım. Aldığım cevaplar benzer olup genelde santralden kaynaklı port hatası olduğu söylenmekte.


Ultranet Limitsiz 16 mbit paketinde olmama rağmen tarafınızda sağlanan hız 4mbit (4095 kbit/s) olarak görünüyor. yalnız bulunduğum bölgede 13 mbit e kadar İnternet desteği olduğunu müşteri hizmetlerinden öğrendim. Sorunun tesbit edilip İnternet hızının altyapı desteğine uygun olarak 13 mbite güncellenmesini istiyorum.

Kaan 142 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kaan'ın Teşekkür Mesajı03 Ocak 2014

    sorunumu kısa sürede çözümlediğiniz için teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön