26 Ağustos 2013 #1976006

TTNET Bağlantı Hızım Çok Düşük!

16 MBit'e kadar sınırsız UltraNet paketine her ay 80 liraya yakın para ödüyorum. Ama bağlantı hızım 3 MBit'i bile geçmiyor.Yine aynı şikayetten dolayı hattıma "güncelleme" adı altında Reset atıldı, yapılan bu mu? Ayıp. 16 Mbit'i zaten veremeyeceğinizi biliyorum da, 3 ne arkadaş? Adil kullanım sınırını aşsak 1 Mbit'e düşürürsünüz, parasını ödediğimiz hizmetin 8'ini, 10'unu bile alamayız. Bu sorunun giderilmesini istiyorum artık.TTNET'den şikayetçiyim.

Emre 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön