14 Mart 2015

TTNET Bağlantı Hızım Aşırı Düşük

İnternet bağlantı hızım 16 mbit'e kadar olmasına rağmen 2 Mbit bile alamıyorum. 0,75 Mbit hız testinde çıkıyor. Bilgisayarım yeni formatlandı. Müşteri hizmetleri iç tesisatınızı kontrol edin diyor! Dışarıdan gelen kablo direk modeme takılı neyini kontrol edeyim çok merak ediyorum!

Osman 108 Okunma

Cevaplar

 • Osman12 Nisan 2015

  Sorunum halen devam ediyor. Ne zaman çözmeyi düşünüyorsunuz?

 • Osman18 Mart 2015

  Hızımla ilgili bir değişme yok. İlgilenen de yok. Sözde 48 saat içerisinde dönüş sağlanacaktı.

 • Osman14 Mart 2015

  Hızım halen aynı. Hız testini biraz önce tekrar yaptım. Sonuç: i. Hizliresim.com/rgvbW7.png Halen çözüm beklemekteyim.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2015

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön