21 Eylül 2013 #2022593

TTNET Bağlantı Hızı ve Kopma Sorunu!

Evimdeki internetimin 1mbit hızının altında olması ve sürekli kopmalar yaşamamdan dolayı 2 aydır devam ettirdiğim TTNET ile mücadele de dün yeni bir şey öğrendim. Açtırdığım her arıza kaydını -yaklaşık 18 kere- sorun çözüldü müşteriye bilgi verildi şeklinde TTNET merkeze iletiyorlarmış fakat benim ne sorunum çözülüyor ne de bilgilendirme yapılıyor.


Sikayetvar. com'a yazdığım başka bir şikayetten dolayı 2 kere arandım bunun dışında hiçbir müşteri temsilcisi arızam dan dolayı beni aramadı. Sikayetvar. com olmasa hiç umurlarında bile olmayacağız. Eğer bu iş böyle çözülecekse biz de böyle devam ederiz. Çözülmeyen her gün için yeni bir şikayet yazacağım. Tüketici haklarına da şikayetim işleme alındı...

Erkut 52 Okunma

Cevaplar

 • Erkut13 Ekim 2013

  Çok şaşırtıcı bir gelişme oldu demek isterdim amma gelişme olmadı, hatta ve hatta hiç bir gelişme olmadı, ne arayan var ne soran, ne sorunu çözen var ne ilgilenen. ttnet kurumsal kimliğini bozmadı ve yine bizleri şaşırtmadı. Hiç bir şekilde yardımcı olmayarak "Müşteri hizmetleri" kelimelerine yeni bir anlam kazandırdınız. Teşekkürler ttnet teşekkürler sevgili müşteri hizmetleri.

 • Erkut22 Eylül 2013

  Bana herhangi bir mail gelmedi. Müşteri temsilcileri yarın mutlaka arayacağız konu ile ilgili bilgilendireceğiz diyor ama bilin bakalım arayan soran var mı? Ben hiç şaşırmadım aranmadığım için. Tekrar geri arıyorum yeni bir müşteri temsilcisi ve hikayeyi baştan tekrar anlatmak zorunda kalıyorum ve bu şekilde kısır döngü olarak devam edip gidiyor. Sabrım daha ne kadar zorlanabilir merak ediyorum açıkçası!

 • Erkut22 Eylül 2013

  Bana herhangi bir mall gelmedi s

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Erkut21 Eylül 2013

  5 Temmuzdan beri kontrolörleriniz bitmedi bir türlü. Ttnet boş laflarından sıkıldım artık. Her aradığımda sorunum en kısa sürede çözülüp geri dönüş yapılacak dendi ama 80 gündür hiç bir düzelme yok ama sürekli aynı oyalama taktiği artık benim sabrım taştı! Ttnet marka kamu iken marka değerine daha fazla önem veriyor, sorunlarımızı çözebiliyordu. Artık her koldan saldıracağım kimin zarar göreceği umrumda değil.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön