30 Ağustos 2013 #1984593

TTNET Bağlantı Hızı ve Kopma Sorunu!

Türkiyenin internet alt yapısı TTNET olduğu için mecbur TTNET kullanıcısıyım. Yalova'da neredeyse 2 yıldır üyeliğim bulunuyor ama ne teknik servisiyle ne altyapısıyla ne müşteri memnuniyetiyle alakası olmayan bir o kadar da her ay düzenli ödemememizi yaptıran TTNET'ten bıktım.


16 mb e çıkardılar neredeyse Google'ye giremez oldum. Müşteri temsilcisi kabaca bilgisayarınızdan diyip duruyor. Kardeşim Bilgisayar Mühendisliği okudum. O kadar cahil miyim, diyorum? Daha mac bilgisayarın ne olduğunu bilmeden sağ alttaki ünlemi sorup duruyor. Bu kadar acemi, bu kadar işini doğru yapamayan firma yoktur. Ne hızınız dediğiniz hızda ne kopma probleminiz bitmiyor. Bağlattığım da teknik servisiniz gelmediği için bile kendim yaptım.

Kadir 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön