26 Ocak 2015

TTNET Bağlantı Hızı ve Kopma Problemi!

TTNET cevap yazmış şikayetimiz üzerine hat 2 MB hızı kaldırıyormuş. 2 MB hak getire sayın yetkili kopmalar dışında 1 MB'i görsek şükür edeceğiz. 3 ay öncesine kadar kaldırıyordu bu hat 2 MB üzerini. Bir de 100 GB adil kullanıma çıkardık hattı 70 küsur TL'yi hangi hizmetinize ödüyoruz merak ediyoruz ailecek.

2,5 ay uğraştık çözüm, santral eve uzak! Evi taşıyayım yani santralin yanına. Bu akşamda arıza kaydı oluşturduk rutin olarak ekipler incelemiş kalıcı çözüm oluşturulunca döneceklermiş. Sizden çözüm istiyoruz bahane değil.

Hamiye 216 Okunma

Cevaplar

 • Hamiye03 Şubat 2015

  Artık TTNET son noktada problemi çözmeyi bırakın dalga geçmeye başladı bizimle TTNET. 2,5 aydır sizinle ilgili problem yaşamaktan sıkıldım hep oyalama oyalama şu oldu bu oldu. En son hattınız uzak denildi 2 MB hız verebiliriz denildi vs... Ona da tamam dedik tetanozu gösterip sıtmaya razı ettiniz hadi 2 MB alalım ne yapalım dedik. 19.01.2015 arıza kaydı düştük 5 gün bekledik arıza giderildi denildi 3 saat sürmedi hattın kopma problemi yaşaması 25.01.2015 de bi arıza kaydı daha düştük 4 günde onu bekledik sonuç yine aynı 3 saat sürmedi yine hatta sıkıntılar 29.01.2015 yine arıza kaydı düştük hala bekliyoruz yapılacak diye yapılsa da bir önemi yok. İnandırdınız artık o çözümde üç saat sürmeyecek çünkü hizmet kaliteniz bu. Daha önce de ev içi hizmet almam gerektiğini söyleyen sizler randevu oluşturdunuz randevuya ekipleriniz gelmedi. Yani her aradığımda değişik değişik cevaplar. e kapatalım hattı diyoruz taahhüt diyorsunuz. Hangi hizmetinize taahhüt imzalattınız merak ediyoruz. Alamadığım hizmetin ne taahhüdü olur merakla cevap bekliyoruz. Bunları yazdık fakat yine bir çözüm olacağını düşünmüyoruz. " Kontroller devam etmektedir " cevabını bekliyoruz her zaman ki gibi vs... ... .

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hamiye26 Ocak 2015

  "kontroller devam ediyor"... . "arıza kaydınız alındı"... ... "arızanız çözülünce size dönülecek"... . Bunları duymaktan yoruldum. Çözüm istiyoruz çözüm. Ya da o bölgeye hizmet veremiyoruz deyin bizde başımızın çaresine bakalım.nete bağlanamıyacağız bağlanırsak hızımız hak getire. Üstüne sinirimiz bozulucak, üstüne de 73 TL ödeyeceğiz. Verdiğiniz hizmet kalitesi bu.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön