11 Eylül 2013 #2006004

TTNET Bağlantı Hızı ve Kopma!

30. 08. 13 tarihinde Davutlar’dan Didim’e nakil olan hattım aşırı derecede yavaş. Önceleri 3Mbps iken(ki bu sizinde çok iyi bildiğiniz(!) gibi sunmakla zorunlu olduğunuz minimal hız) müşteri temsilcinizi aradığımda daha da kötüleşti. O günden bu yana hattım belirli aralıklarla kopuyor ve hızım 2Mbps ve ben bu İnternet'e 70 TL ödüyorum. Yapılan bu davranış halk dilinde nasıl adlandırılıyor, hepimiz biliriz. (Bahane istemiyorum: “Santral uzak (Hattı bağlayan görevliye göre yakınmış), Modeminiz bozuk (3-4 adet var) vb”


Sorunumun derhal giderilmesini, sözleşme bitimine 7 gün kaldığını ve sorun ile ilgili tutumunuzun müşterinizin yeni dönemdeki ISP tercihinde etkili rol oynayacağını bildiririm.

Burak 133 Okunma

Cevaplar

 • Burak12 Eylül 2013

  Ben bahane istemiyorum demiştim, şikayet yayınlanmadan evvel yayından kaldırdığım ve kullanmadığım ev telefonumdan aramışmışmışlar da ulaşamamış, zavallılar...

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Burak12 Eylül 2013

  Şikayet üzerinden 24 saat geçmiş olmasına rağmen henüz kayda değer bir hareket görmüş değilim.

 • Burak12 Eylül 2013

  Şikayet çözülmedi, değerlendirmesi çıkıyor. Gülelim mi?

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön