01 Nisan 2013 #1718361

Ttnet Bağlantı Hızı Sorunu Yaşıyoruz!

İnternet cafe işletiyorum. Kullandığımız internet hattı ttnet. Bağlantı hızım 8192. Yalnız 50 gb aştığımız zaman bağlantı hızında yarı yarıya düşme oluyor. Defalarca müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen bir değişme olmadığını söylüyorlar. Bağlantı hızımın 8192 olduğunu söylüyorlar. Hala aynı durum söz konusu. Müşterilerim şikayetçi ve mağdur durumdayız. Malumunuz Ttnet başka bir alternatifimiz yok!


Not: ( adil kullanım kotası bizim için geçerli değildir)

Bariş 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön