22 Nisan 2013 #1755462

Ttnet Bağlantı Hızı Problemi!

On yıl kadar bir süredir Ttnet abonesiyim. Ttnetsanki bütün ülkeye, her yere fiber internet hizmeti verebiliyormuş gibi tüketiciyi yanıltıcı reklam yapmasına rağmen benim 8mbit internet hizmetimi veremiyor. Bu sayfa açılırken bile çok yavaştı.Ttnet sitesindeki hız ölçümünde yüksek 3mbit hız gösteriyor, genelde 2mbit altında sonuçlar çıkıyor.


İnternetin arada tamamen kopması da cabası.Yeni abone olacaklar bu gibi durumları göz önüne alsın. Son bir ay öncesine kadar hız ölçümlerim 6 ila 8 mbit arasında çıkıyordu, iyi bir hizmet alıyordum. Firma iddia ettiği gibi verdiği hizmeti çok daha ileriye taşımak bir tarafa gittikçe daha kötü hizmet vermeye başladı. TTNet hizmet kalitesi daha kötüye gidiyor.

Tamer 10 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön