12 Nisan 2013 #1738965

Ttnet Bağlantı Hızı Düşüklüğü!

İnternet hızım bu gün 0.03 mbps hızı görmüş bulunmakta. Bu bir rekor sanırım! Her iki günde bir müşteri hizmetlerini aramaktan bıkmış bulunmaktayım. Her zaman aynı konuşmalar. Gerekli güncellemeleri yapıyorum. Güncellemelerden sonra 8 mbps'e kadar hızla bağlanabileceğim internete 2 mbps ile bağlanıyorum.


Ertesi gün kötünün iyisi olan 2 mbps hızdan yine yerlere düşmüş olan internetle karşılaşıyorum. Sorunun onlarda değil modemimde yaşadığım bölgede veya kablolarım da olduğu söyleniyor. Modemimi 2 ay önce yeniledim 2 hafta önce 8 mbps hız ile bağlanabiliyordum. Eh 2 haftada kablolar eskiyemez modem bozulamaz, 8 mbps hız ile bağlanabiliyorsam bölgede de bir sorun yok? Artık sorunuma çözüm istiyorum!

Faruk 27 Okunma

Cevaplar

 • Faruk20 Nisan 2013

  Defalarca arıza kaydı oluşturdum. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Hepsinde ezberlenmiş cevaplar. Üzerinden haftalar geçmesine rağmen sorunum devam etmekte. Daha öncede buraya şikayetimi yazmıştım fakat sorunum düzeltilmedi. Artık TTNET'ten kopyala yapıştırdan başka bir cevap bekliyorum. Hızım asla sabit değil sürekli olarak düşüyor yükseliyor yükseliyor derken maksimum 4 mbps oluyor tabikide nerde görülmüş ki 8 mbps ! Eğer sorunum internet üzerinden düzeltilemeyecek bir şeyse teknik ekip gönderilmesini istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Faruk14 Nisan 2013

  Sanırım burada ki yanitlar da kopyala yapistirdan baska birşey değil. Sorunum hala devam etmekte. Bu hizli ve cok ilgili tavrinizdan dolayi teşekkür ederiz TTNET(!)

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön