30 Ağustos 2013 #1982969

TTNET Bağlantı Hızı Düşük!

Bir kaç ay önce yine bağlantı hızım, bağlantı kopması vs nedenlerle uzunca bir süre müşteri hizmetleriyle sorunumu çözemeyerek bu site aracılığıyla nihayetinde sorunumu çözmüştüm. Anladığım kadarıyla bu şirket kasıtlı olarak kullanıcılar şikayet etmediği sürece hızlarını düşürüyor ve "mükemmel hizmet veriyoruz" reklamlarına devam ediyor. Yine müşteri hizmetlerini aradım ve hız sorunum olduğunu, sayfa dahi açamadığımı dile getirdim. Müşteri temsilcisi adil kullanım kotasını aştığımı söyledi. Ben de, bunun adil kullanım kotasıyla ilgisi yok, hızım 0.3 mbit, bırakın adil kullanım kotasından dolayı 3 mbit e düşmesini 1 e bile razıyım dedim, tekrar aynı cevabı verdi.

Onur 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön