02 Kasım 2013

TTNET Bağlantı Hızı Düşük!

Ekim (2013) ayının son haftaları düşük hızda internet sağlayan TTNET adlı kurum, belki yeni ayda (Kasım) hız sorunu düzelir umuduyla bekledim. Fakat beni yine şaşırtmadılar. Aynı ciddiyetsiz davranışlara devam ettiler. ''internetin en hızlısı, TTNET fiberinternet'' demeyi iyi biliyorsunuz ama işe gelince sözden eser yok.


20mb hızlı fiberinternet kullanmama rağmen şuan ki hızım 0. 38mb. (fotoğrafta da koydum) Aldığınız paranın karşılığını vermediğiniz için, hakkımı helal etmiyorum. Bu kurumdan da her zaman şikayetçiyim. Yeter artık bu yaptığınız.

Mehmet 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön