10 Ekim 2013

TTNET Bağlantı Hızı Düşük!

Zannediyorum TTNET ile bağlantı hızı yerine ateş yakıp duman ile haberleşirsek daha sağlıklı ve hızlı bağlantı sağlarız. Yaklaşık 2 haftadır 8 mbit olarak aldığım ve 4'e bile razı olduğum hız internete abone olduğumdan bu yana 0,65 ve 1,65 arası seyrediyor. Santral uzaklığı yıllardır piyasada olan bir firma için geçerli bir mazeret değil.

Necmettin 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön