23 Eylül 2013 #2026017

TTNET Bağlantı Hızı Düşük!

Adım U***C***B***. Yaklaşık 5 aydır kullandığım TTNET interneti Edirne'de düzgün kullanırken İstanbul'a geldiğimde nakil işlemi 1 ay sürdü bu yetmezmiş gibi İstanbul'a zorla nakil ettirdiğim internet hergün kopmalar yaşanmasına rağmen benim elimdeki cihazlara suç atıp hiç bir işlem yapmadılar. Daha sonra da dalga geçer gibi size gelen bağlantıda sorun var deyip işin içinden çıktılar.


Yan dairedeki İnternet'te sıkıntı yaşanmamasına rağmen benim daireme gelen bağlantı sıkıntı çıktı ve ben nakil yaptırdığım günden beri paramla rezillik çektiğimin farkına vardım. Şuan 1-8 mbıte kadar olan İnternet'im 2 aydır 700 kb altında çalışmaktadır ve ben buna para ödemekteyim. Tüketici Haklarına şikayetimi bıraktım.

Umut 93 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön