12 Şubat 2014 #2287731

TTNET Bağlantı Hızı Çok Düşük!

Bulunduğum yer İzmir Bornova dadır.Yıllardır İnternet hız sorunumuz çözülmemiş yıllardır başvurmadığımız yer kalmamış kapasite yetersizliğinden kaynaklandığı türküsü bize okunmuştur.


Hiç bir şekilde yıllardır yatırım yapılmamaktadır ama ücreti herkes gibi aynı yatırmaktayız. Superonline' a geçtim sanki aynı alt yapıyı kullanmıyormuş gibi ilk zamanlar işte bu demiştim çünkü ilk kez 4 mbt hızı görmüştüm.


Fakat sonradan onlarda bıraktı. Müşteri hizmetleri bizden değil TTNET'ten kaynaklı tekrar TTNET e geri dönmeniz için bilerek hızınız düşürülüyor bile dedi.

Ahmet 49 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet22 Kasım 2014

  Ben wınn aldım arkadaşlar tavsiye ederim.Köyde bile 8 mb hızı gördüm.Bunlara para kaptırmayın

 • Ahmet14 Şubat 2014

  Her zamanki gibi bilmediğim birşey söylemediler.Bana süperonline ile görüşmem gerektiği söylendi.Sanki alt yapıyı yapması gereken yer orasıymış gibi

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön