06 Şubat 2014 #2279457

TTNET Bağlantı Hızı Çok Düşük!

Benim Lokasyonumda ADSL hızı port yoğunluğundan dolayı 1mbps ve müşteri hizmetleri 1 yıldır bu konuya çare olamadı. 67 TL na 1 mbps hız ile internet hizmeti alıyorum. Müşteri hizmetleri Hiper internet alabileceğimi beyan etti ve ben de Avcılar Türk Telekom müdürlüğüne gittim.


Oradaki memurlar lokasyon kontrolü için 1 kişinin yetkili olduğunu ve o gün gelmediğini söylediler. Ne zaman gelir konusuna da lakayt cevap veriyorlar. Yarın olmazsa öbür gün gelir diyorlar. 10 gün gelemese dedim onlarda tenezzül gösterin beyefendi diyor. İnternet faturamı siz ödersiniz diyorum o zaman da şikayetinizi müdürümüze bildirin diyorlar.

Cemil 74 Okunma

Cevaplar

  • Cemil14 Mart 2014

    memnun değilim.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön