28 Ocak 2014 #2260440

TTNET Bağlantı Hızı Çok Düşük!

Yaklaşık 7 yıldır maalesef ve üzülerek TTNET abonesiyiz, ve yine üzülerek belirtmeliyim ki, 7 yıldır yüzümüzün güldüğü nadir dakikalar haricinde, hep çevremizdeki yüksek hızlı İnternet'ler, ve hızlı download hikayelerini dinleyerek avunmak zorunda olmamız ne acı.


Üstelik önerdikleri çözümler kendilerinin de acemi, iş bilmez ve sanki müşterilerini sinirlendirerek bulundukları şikayetlerinden vazgeçtim dedirtecek cinsten olması düşündürücü. Alınan hizmet 1.70 mb. Ancak ödenen fatura 65 TL.

Çağan 37 Okunma

Cevaplar

 • Çağan24 Mart 2014

  Hayatımda yaptığım yegane pişmanlık sizin aboneniz olmaktır... bulunduğum muhite alternatif herhangi bir firma geldiğinde ilk yapacağım iş sizin aboneliğinizden cezası ne olursa olsun derhal ayrılmak olacaktır.

 • Çağan21 Şubat 2014

  Benim mail hesabıma bilgilendirme yapmayın TTNET! GErçi mailim de

 • Çağan31 Ocak 2014

  Hala şikayetim üzerine araştırma devam ediyor yazıyorlar! Otomatik mesajdan uzaklaşın da artık adil ve sağduyulu müşteri memnuniyeti odaklı olmayı deneyin. Beni arayan müşteri temsilcisi, bugün binlerce şikayetci TTNET abonesine söyledikleri standart yolu teklif ediyor. Hala şikayet raporu hazırlayalım diyor! Ya artık çözüm için TTNET te görev alan yetkili birini karşıma çıkarabilecek kadar dürüst bir firma olmanızı diliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Çağan30 Ocak 2014

  Neyin araştırması yapılıyorki acaba? Benim adıma bir abonelik yokki? İnternet aboneliği benim annemin adına...! Beni tarafınızdan arayan da yok, soran da yok?! İlgi ve alaka gösterip telefonumu arayan da yok? Hangi abonenin kimin hattının incelemesini yapıyorsunuz? Standart vurdum duymaz umursamaz ve çözüm nedir bilmeyen TTNET yetkililerinin alışılmış halleri...

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön