20 Ocak 2014 #2244235

TTNET Bağlantı Hızı Çok Düşük!

1 Hafta kadardır internetim çok yavaş ve bir program veya herhangi bir şey indirmeye çalıştığımda 1 saatte indirilecek uygulamayı 12 saat ve 1 gün olarak algılıyor. TTNET Müşteri Hizmetlerini aradığımda ise 6 Mbt internet çektiğimi söylüyor sped test yaptığımda ise 1 Mbt e kadar bile ulaşmıyor, şimdi burada gözümle gördüğüme mi telefondaki şahısa mı inanıyım? İnternet çok yavaş net cevap budur.

Batuhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön