10 Nisan 2013 #1734616

Ttnet Bağlantı Hızı Çok Düşük!

Dört ay önce Ttnet'ten yalın internet aldım sınırsız 8 megabit ilk ay sorunsuz bağlantı ve hız vardı. İkinci aydan itibaren 8 megabit hızını hiç göremedik. Müşteri hizmetlerini aradım. Verilen cevap; "beyefendi size 8 megabite kadar denmiş 8 megabit denmemiş" dediler.


Benim cevabım; "siz 100 megabit e kadar deyin biz 100 megabit parası ödeyelim ama 4 megabit le bağlanalım". Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir mantıksızlık yok. 8 megabit internet parasını ödüyorum ama internetimin hızı 4 megabitten yukarı çıkmıyor.

Sadullah 10 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön