25 Kasım 2013

TTNET Bağlantı Hızı Çok Düşük!

Satın almış olduğum bağlantı paketindeki hızı alamıyorum, bunun için müşteri hizmetlerini aradığımda sistemimizde yapılandırmadan dolayı bilgilerinize erişmiyoruz diye bir cevap verilerek ilerleyen saatlerde tekrar arayın diyorlar 20 gündür hep aynı cevap verilmekte. Hiç bir şekilde sorunumla alakalı bir işlem yapılamıyor. Arıza kaydı bile bırakamıyorum.

Umut 44 Okunma

Cevaplar

 • Umut02 Aralık 2013

  Mesaj tariği 25 Kasım bugün 2 Aralık. Bir yanıt yanıt bir çözüm yoktur.

 • Umut29 Kasım 2013

  Çözüm sağlanmamıştır.

 • Umut29 Kasım 2013

  Sorunum hala düzeltilmemiştir. 7/24 Hizmet veren TTNET bir çözüm üretmemiştir.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön