18 Şubat 2013

Ttnet Bağlantı Hızı Çok Düşük!

3 ay oldu bağlantı yapılalı ama insan gibi kullanamadım interneti. Şimdiye kadar 10 oldu galiba aramam her defasında düzeltildi deniyor ama hala aynı! Hız çok düşük, bağlantı çok sık gidiyor, bağlantı gittiğinde gelmesi saatler buluyor bazen. Pişman oldum aldığıma, imkanım olsa hemen iptal ettireceğim.

Her defasında aynı sorunlardan bıktım. Yeter artık düzeliyorsa düzelsin yoksa hem ödediğim ayların iadesini hem de üyeliğimin iptailini istiyorum! 50 m ötede arkadaşım sorun yaşamazken ben sorun yaşıyorum! ayıptır günahtır yazıktır ya ve 3 ay oldu daha düzeltilmedi sorunum.. Lütfen gereğini yapın.

Aykut 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön