01 Nisan 2015

TTNET Bağlantı Hızı Çok D

Yaklaşık bir yıla aşkın TTNET abonesiyim. Düzenli olarak bağlantı hızıyla alakalı problem yaşadığım aşikar, bir çok müşterileri gibi. Ve neredeyse her ay bir görüşme talebim ve en fazla sayısı 3 ila 4 adet şikayet kaydım mevcuttur. Geri bilgilendirmeleri nasıl ve hangi kanallarda yapılıyor bilmiyorum ama, geri dönüş sağlandığı tek şikayet kaydı sadece 1 adettir. Genel çağrı merkezi asistanları ve yetkilileri hakkında herhangi bir problem bulunmamakla beraber şikayetim şudur; her ay düzenli olarak bağlanıp bilgi alabildiğim taahhüt imzalaya bildiğim bir kuruluş 01.04.2015 tarihinde ki görüşmem de aks yani anne kızlık soy ismi bilgilerinin sistemde kayıtlı olmadığını aktarabilir?

Melikşah 124 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön