22 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Hızı!

Speedtest.com ve speedtest.ttnet.net.tr sitelerinde hızım 4 megabitten yukarı çıkmıyor, torrent indirme hızım en iyi ihtimalle 350 kb/s. Eğer ben Ttnetten 3 megabit hızlı internet almak isteseydim gider ayda 15 liraya yapardım bunu zaten.

O halde neden her ay 50 lira verip eziyet çekiyorum ki. Müşteriyi yanıltmaya hakkınız yok, ya adam akıllı ödediğim fiyata layık bir hizmet alırım ya da çeker gider aynı paraya daha iyi hizmeti alırım.

Efendim kablonuzda problem var, Ttnet DNSi kullanırsanız daha hızlı olur tarzında bahanelere de karnım tok, en kısa zamanda hızımı merkezden kontrol edip olabilecek en yüksek hıza sabitlemenizi talep ediyorum.

Can 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Can28 Nisan 2013

    6 gün olmuş şikayetimi göndereli en azından 5 kere de çağrı merkezini aradım hala hiç bir düzelme ya da düzeltme girişimi yok güle güle ttnet.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön