30 Ağustos 2013 #1984039

TTNET Bağlantı Hız ve Kopma Sorunu Giderilmiyor!

6 sene DSmart-Net 8 MBİT'e kadar olan paketi neredeyse hiç kopma olmadan ve yapmış olduğum testlerde 7 MBİT olarak sürekli kullandım. Aboneliğin son 1 senede sürekli kopma ve hız sorunu yaşadım.


Müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmelerde sorunun TTNET altyapısından kaynaklandığı söylendi. İzmir Yenişehir bölge müdürlüğünü ile yaptığım görüşmede hattınızı TTNET'e taşıyın sorununuzu çözeriz dediler.


Bende hattımı TTNET'e taşıdım ve 8 MBit'e kadar olan tarifeyi aylardır kopma olsa da sabit 4 Mbit olarak kullandım. Bölge müdürlüğüne dilekçe yazarak sorunumun gerek santral ve port değişikliği yapılarak çözülmesini talep ettikten sonra aynı gün ne hikmetse hız 2 Mbit' düşürülüp sabitlendi.

Okan 94 Okunma

Cevaplar

  • Okan02 Eylül 2013

    Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile bugün yaptığım görüşmede sorunumun incelendiğini belirttiler. Şu anda yapmış olduğum testte hızımın 3 mbit sabit olduğu görülmektedir. Temennim sorunumun en kısa sürede çözümlenmesi.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön