10 Eylül 2013 #2003327

TTNET Bağlantı Hız Sorunu!

05.09.2013 tarihinde TTNET İnternet 'in hızının düşük olması nedeni ile müşteri hizmetlerini aradım hız sorunu olduğunu söylediğimde bana hattınız 8 mb hız geldiği söylendi ama gelen hız 0.22 idi. Aradan 2 gün geçti tekrar aradım bana yine aynı şeyler söylendi ve arıza kaydı alındı. Ne hikmetse bir türlü sorun çözülmedi. Bir de 93 TL para ödüyorum. Hemen düzeltilmesini istiyorum.

Bilal 63 Okunma

Cevaplar

 • Bilal13 Ekim 2013

  ttnet güben vermeyen kuruluştur. sürekli sorun çıkarmakta ve çözümünü çok geç bulmakta boşu boşuna bu firmaya para ödenmektedir

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Bilal10 Eylül 2013

  evet ben arayınca ulaşılıyor başka arayan yok. halen hız sorunu var. size vermiş olduğumuz paranın hakkını verin. sizi aramak zaten ayrı bir ücret. nedir bu ttnet ten çektiğim. sözleşmesiz diyerek 2 yıl zorunlu sözleşme yaptırdı. inşallah biter şu sözleşme de ttnet ten kurtulurum. tanıdığım bütün kişilere ttnet tavsiye etmeyeceğim

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön