19 Haziran 2014
Yorum Yap
#2514347

TTNET Bağlantı Hız Düşüklüğünden Şikayetçiyim!

Son 1 aydır internetimde kopmalar yaşıyordum. TTNET Müşteri hizmetlerini arayınca benim adıma arıza kaydı oluşturuldu ve hızım 2 MB hıza sabitlendi. 1 hafta sonra beni tekrar aradığınızda ise bana bulunduğunuz bölge daha fazla hızı kaldıramıyor dendi.


Bunca aya kadar bağlandığım hat nasıl oluyor da bu kadar hıza düşüyor ve hızımın desteklenmediği söyleniyor? Altyapı çalışmaları hakkında birkaç şey geveledi telefondaki... Parayı almaya gelince hay hay, hizmete gelince ise bay bay mı oluyor?


Acilen hattımın normal değerlerine yükseltilmesini istiyorum. Verdiğim paranın hakkını almak istiyorum. Yan komşum tam 8 MB hızı alırken benim alamamam günümüz Türkiye'sinde nasıl bir ironidir?

Hamdi 130 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler