13 Nisan 2013 #1741684

Ttnet Bağlanmayan Modemden Ücret Alınmış!

Modemim sürekli arıza yapıyordu ve yeni modem alma ihtiyacı duydum. Ttnet kullandığım içinde başka bir yerden modem almaya ihtiyaç duymadım ve Ttnet Bayii'ne giderek modem aldım ve kurulumunu bizzat kendim yaptım. Fakat Ttnet'den fatura geldiğinde 36,00 TL bağlantı ücreti alındığını fark ettim ve bu şekilde modem bana 84,00TL'ye mâl oldu. Alınan bu haksız ücretin iptalini ve 1 ay önce çıkartılan faturaya yapmış olduğum itirazından bu yana 1 ay geçmiş olmasına rağmen halen yanıt gelmediğinden acilen bir sonuca bağlanmasını talep etmekteyim.

Seha 316 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Seha17 Nisan 2013

  Kaç gün geçti geri dönüş yok... Haksızlığınızı kabul edin ve adil olun lütfen.

 • Seha13 Nisan 2013

  Umarım daha fazla sürmeden adîl bir şekilde sonuçlandırlır. Bu ve buna benzer konularda Ttnet tarafından son 4 aydır fazlasıyla madur edildim. Bir yenisini daha kaldıracak tahammülüm kalmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön