12 Nisan 2013 #1740116

Ttnet Bağlanamayan İnternet İçin Adli Takip Başlatılmış!

2011 yılı 11. ayında yalın internet için başvuru yapmıştım. Teknik ekip 3-4 defa geldi, sinyal alamadığını, teknik nedenlerden dolayı evime yalın internet bağlanamayacağını söyledi ve ben kapattırmak için gerek şubeye dilekçe vererek gerekse gelen modemi kargoyla geri göndererek başvuruda bulundum.


Bu bağlanamayan internet için sanki bağlanmış da ben kapattırmışım gibi adıma fatura düzenlenmiş, elime bir fatura ulaşmadığı için üzerinden aylar geçmiş ve icra takibi başlatılmış.


161 tl lik fatura bugün itibariyle 437 tl olmuş. Bağlayamadıkları faturanın ödemesini günlük faiz işlediği için yaptım. Teknik nedenlerden bağlanamayan bu internetin ödemesini en kısa sürede geri talep ediyorum.

Aykan 148 Okunma

Cevaplar

  • Aykan24 Nisan 2013

    araştırmaların devam ettiği yazılmış mailde henüz şikayetimle ilgili hiçbir sonuca ulaşamadığımı bildirmek isterim..

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön