01 Nisan 2013 #1717846

Ttnet Bağlamaya Gelmediler!

18******9 nolu ttnet abonesiyim. Benim internetim başkasının üzerinden devir olmuştu. Benim yalın internetimi bağlamaya geldiler ve evimde telefon hattım olmadığı için hat çektirmemi istediler. Hat çekildikten sonra haber verin internetinizi bağlamaya gelelim dediler. Ben ertesi günü bağlatacağımı ve gelmelerini söyledim. Kendileri kabul ettiler ve gittiler. Ertesi gün gelmediler, gelmedikleri gibi de 3 ay boyunca bağlamaya gelmediler. (Aramama rağmen)

Hüseyin 255 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön