30 Ocak 2014 #2266168

TTNET Aynı İl İçinde 21 Gündür Yapılamayan Nakil İşlemi

09/01/2014 tarihinde yapmış olduğum nakil talebim halen gerçekleştirilemedi. Daha önce 2 kere evime gelmiş olmalarına rağmen adres bulunamadı gerekçesi ile işlemler 3 kere iptal edilmiş. Hiçbirisinde bana bir bildirim yapılmadı. 4-5 kere şikayet talebi girdim. Hiçbirisine dönüş yapılmadı. En son 28 Ocak günü evimize gelen teknik ekip, küçük bir değişiklik yapıp 1 gün içinde döneceğini söyledi.


Ama sağ olsunlar değişiklik yapıp dönmek yerine, nakil talebimi iptal etmişler yine. Tamam tekel olabilirsiniz, hepimiz internet hizmetine erişmek için sizlere muhtaç olabiliriz, ama bu bizimle dalga geçebileceğinizi göstermez.

Rahmi 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Rahmi31 Ocak 2014

    Talebimizin ve şikayetimizin ciddiye dahi alınmadığı, standart bir mesaj ile karşılık verilmesinden belli oluyor. Müşteri memnuniyetini bu kadar önemsemeyen bir şirket daha yoktur.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön