23 Ocak 2014 #2251145

TTNET Aynı İl İçerisinde İnternet Naklini 6 Gündür Beceremedi!

Cuma günü adsl bağlantımın Ankara Bahçelievler'den Turkuaz Vadisi'ne taşınması için başvurdum.
Pazartesi günü gelen ekipler nakil işlemini tamamladılar. Ancak sistemde adresimin bulunduğum bina yerine başka bir binaya taşındığını, yapılacak işlemlerin tamamlanmasına rağmen adres hatası yüzünden internetin olmadığını bildirdiler.


Durumu hemen bildirdim. Görüştüğüm görevli gerekenlerin kısa sürede yapılacağını bildirdi.
Salı günü aradığımda ise naklin adres hatası nedeniyle benim onayım olmadan iptal edildiğini öğrendim. Bu gecikmenin kendi hatalarından kaynaklandığını defalarca belirtmeme rağmen TTNET çalışanları tekrar nakil işlemi yaptırıp 2 ila 8 iş günü daha beklememi belirtmekteler.

Evrim 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön