17 Ocak 2014 #2240697

TTNET Aynı Ay İçin İki Farklı Ücret Ödüyorum

Nasıl olur da sınırsız müşteriye kota aşım ücreti uygularsınız? Ayın 12 sinde geçmişimde o güne kadar 12 gb kotalıymışım 5 gb ı geçtiğim için 2 gb kota aşım ücreti yansıtılmış. Siz buna nasıl karar veriyorsunuz? 12 gb ı geçsem anlarım. Zaten 2 ay faturam hiç bir şekilde elime ulaşmadığından fahiş kota aşım ücretinize maruz kaldım. (sokak ismi yazmamışsınız faturaya bile)


Sonra sitenize girip 2 ayın faturasını öğrendim kendi çabalarım ile. Onları ödedin 2 ay 29 tl lik pakette 51 ve 61 tl olmak üzere. Sesimi çıkarmadım. Öğrenir öğrenmez bunu limitsize geçirin bu ay dedim. Gene limitsiz olan ayda bile kota aşım ücreti uygulanmış.


1 ay için hep sınırsız internet faturası ödüyorum. Hemde kota aşım ücreti parası nasıl oluyorsa.

Deniz 48 Okunma

Cevaplar

 • Deniz20 Şubat 2014

  hiç bir iade para verilmedi.

 • Deniz22 Ocak 2014

  hep aynı masal TTNET te.. hüsrana uğradım kendilerine geçtiğim günden beri..

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Deniz20 Ocak 2014

  hiç kimse hakkımızı savunmıyor mu? firmada burdaki şikayetleri önemsemiyor, geri dönüş bile yapmıyor. sürekli inceleniyor geyigi.. isteyen istediği gibi fatura edip, faiş fiyatlar uygulayabiliyor. bunun bir standartı yokmudur? kontrol ve denetleme getirilmedi..

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön