20 Kasım 2013

TTNET Aylardır Yapılamayan Nakil Yapıldı Ama 1 Haftadır İnternet Yok!

Aylardır hizmet alamadığım TTNET 30.09.13'da 6 aylık süre dolduğu için otomatik olarak fatura kesmeye başladı. Yeni evime hizmet veremedikleri için kontratımın iptalini istedim ama kabul etmediler. 11.11.13'de nakil için gelip modem bağladılar ve 48 saat içinde internetin açılacağını söyleyip gittiler.


72 saat sonra müşteri hizmetlerini arayıp arıza bildirdim. Geri dönüş yapılacak dendi. Üzerinden 2 gün daha geçip hiçbir haber gelmeyince tekrar aradım. Bir gün önce hem cep telefonumdan aranıp ulaşılamadığı hem de üzerine SMS atıldığı şeklinde yanlış bilgi verildi. Tekrar arıza kaydı oluşturuldu geri dönüş yapılmadı. Yine aradım yine sonuç yok. 7 gündür internetim yok. Sebebini öğrenebileceğim hiçbir muhatap yok!

Murat 78 Okunma

Cevaplar

 • Murat24 Kasım 2013

  289TL taahhüt iptal parası istemeseler anında TTNETten kurtulur başka servis sağlayıcıya geçerim. Ama Türk Telekom kurt olmuş, müşteri memnuniyetsizliği sıfır olmasına rağmen hala para vermek zorunda kalıyoruz!!

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Murat20 Kasım 2013

  1892293074 hizmet noiçin yapılmış olan 5 şikayet için acil geri dönüş yapılmasını, neden 9 gündür hiçbir açıklama yapılmadığı hakkında bilgi verilmesini istiyorum.

 • Murat20 Kasım 2013

  En kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır ne demek? Sürekli aynı cevabı veriyorlar. Bugün 9. gün oldu. Hiçbir gelişme yok. Üstüne üstlük kullanamadığım internet için 30 eylülden beri (yani toplam da 50 günden fazla) fatura kesiliyor. TTNET firmasının hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışları sıfır!! 24 aylık kontrat olmasa kesinlikle bir dakika durmadan başka servis sağlayıcıya geçerim.. İnternet hizmeti almak isteyenler kesinlikle TTNET'e bulaşmasınlar. Gidip başka firmalardan alsınlar hizmet.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön