10 Mart 2015

TTNET Aylardır İnternetinden Hizmet Alamıyorum

224711**** no.lu telefon abonesiyim. Üstüme kayıtlı 50 telefon ve 3 ADSL hattım mevcut, evimde kullanılan internet bir türlü çalışmıyor. Bakım için gelen teknisyen arkadaşlar kablo bağlamaktan başka bir şey bilmiyor. Modemim IP almıyor ama bağlantıyı görüyor diyorum ama anlatamıyorum. 3 ayda 10 kez evime geldiler. Hat kopuk dediler, hat sağlam çıktı, modem bozuk dediler, modem sağlam çıktı, internetimi kapatacağımı söyledim aradım hemen ertesi gün geldiler, sonra başka ekip yönlendireceğiz dediler kimse gelmedi. Cuma günü tekrar Telekom'a gittim, hattı kapattırıyordum, pazartesi gelip çözeceğiz dediler yine gelen giden yok. Bu kadar kötü ve kalitesiz hizmet olamaz.

Murat 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön