09 Eylül 2013 #2001654

TTNET Aylardır Devam Eden Kopma Sorunu Çözülemedi!

TTNET ile 3 aydır devam eden kopma sorununu bir türlü çözemedik. Başlangıçta kendi kendilerine kapadıkları arıza kaydını son dönemde her gün takip ettiğim için kapamıyor. Her gün incelememiz devam etmektedir mesajı gönderiyorlar. 3 Eylülde başlayan inceleme ile ilgili mesaj gönderme dışında yapılan bir işlem yok. Telefon hattı modem ve filtrem değişmediği halde bu problemin nereden ortaya çıktığını ve neden bu kadar zamandır çözülemediğini açıklayacak bir yetkili ya da bilgili var mı, merak ediyorum?

Cüneyt 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön