20 Nisan 2013 #1754915

Ttnet Aylar Önce Şikayet Ve Kapatma Dilekçesi Verdim Hala Para İstiyorlar!

Bundan 8 ay kadar önce Antalya'da yaşarken açtırmış olduğum ADSL hattımı kapatmak üzere Antalya TT Müdürlüğü'ne dilekçe vermeye gittim. Kapatma dilekçemi verince yetkili arkadaş borcum olduğunu söyleyerek ödeme talep etti. Ben kendisine borcum olmadığını söyledim. Bana "Paketiniz yükseltilmiş. Borcunuz var" dedi. Ben internet paketimi asla yükseltmedim. Hep NetLimitsiz 8 Mbps kullandım.


Yetkili bana "Bursa Telekom" denen şirketin benim paketimi yükselttiğini söyleyince kendisine bu şirketi tanımadığımı ve bu şirketten şikayetçi olduğumu söyledim. Bana "hattınızı şikayet sonuçlanana kadar kapatamayız" dedi. Şikayet sonuçlanınca kapatırız dedi. Sene olacak şikayet çözülmedi. Bir de para istiyorlar.

Haluk 692 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Haluk20 Nisan 2013

    Daha önce defalarca ziyaret ettim, telefonda görüştüm ama değişen bir şey olmadı. Sanki ben kapatma dilekçesi vermemişim, sanki bayiniz firma Bursa Telekom'dan şikayetçi olmamışım gibi daha hala sms ile, email ile benden ödeme istiyorsunuz. Umarım bu sefer birisi "İLGİLENİR".

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön