01 Aralık 2014 #2859236

TTNET Aylar Önce İptal Ettiğimiz Abonelikten Her Ay Para Almış!

Şubat ayında taşınma sebebiyle hattımızı iptal ettik. Otomatik ödeme talimatını iptal etmeyi unuttuğumuzdan kredi kartımızdan para çekilmeye devam etmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımızda hattın iptal olduğunu fakat ödeme yapıldığı için bir ay sonra kendi kendine aktifleştiğini bu yüzden de bunca zaman her ay bizden para alındığını söylüyor. Yani açıkça siz ödemeye devam ettiğiniz için bizde iptal olmuş aboneliği kendi kendimize aktifleştirip paranızı haksız yere aldık diyor.


Benden kullanmadığım hattın parasını aldınız haberim olmadan bunca zaman. Bu paranın tarafıma geri ödenmesini istiyorum. Aksi halde tüm hukuki haklarımı sonuna kadar kullanacağım. Ve şuan ki aboneliğimi de iptal edeceğim!

Sevgi 222 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön