20 Ağustos 2014

TTNET Aygaz Kampanyasından Yararlanamıyorum.

TTNET sayfasından okuduğum kampanyada şartları sağlayan müşterilere Aygaz'dan tüp alışverişlerinde kullanılmak üzere 15 tl'lik indirim kodu verileceği yazıyordu. Bunun için yaptığım görüşmelerde her defasında TTNET müşteri hizmetleri önüme engel çıkarmaktan başka bir şey yapamadılar.

Sağ olsunlar her defasında beni yani müşteriyi ilke edinmiş olan bu çalışanlar anlamalılar zeki ve hırslıyım. Lütfen artık indirim kodumu bana iletin ki bende kampanya sona ermeden hakkım olanı alayım.

Deniz 124 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Deniz24 Ağustos 2014

    Süreci değerlendirirken 4 numaralı soruda 10 verdim ama mecburiyetten. Alternatif olsa hiç düşünmem başka firmayı seçerim. Bu kampanya kodunu sms olarak göndermek ayettemi yer alıyor ? Mail olarak gönderin tabuları yıkın, kabuğunuzu kırın ne olur sanki ?

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön